Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Finał festiwalu fART: Krzysztof Iwaneczko

Gdzie?
Finał festiwalu fART: Krzysztof Iwaneczko

VII Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych pod hasłem „To jest moja matka, ta ziemia! To jest moja matka, ta Ojczyzna!” zbliża się wielkimi krokami.
28 i 29 listopada odbędzie się II etap konkursu, podczas którego zakwalifikowani uczestnicy zaprezentują się przed jury w kategoriach: taniec, teatr oraz muzyka. Wszystkie występy będzie można obejrzeć na scenie sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Fundacji “Wiatrak” przy ul. Bołtucia 7. Zapraszamy wszystkich chętnych do podziwiania i wspierania artystów. Wstęp na przesłuchania jest bezpłatny.
Koncert Galowy wieńczący festiwal z wręczeniem nagród laureatom i statuetek „Przyjaciel Wiatraka” odbędzie się 29 listopada br. o godz. 18:00 w Bazylice Matki Boskiej Królowej Męczenników w Bydgoszczy przy ul. Bołtucia 5. Gościem specjalnym koncertu będzie Krzysztof Iwaneczko – zwycięzca VI edycji muzycznego show The Voice of Poland. Wstęp wolny.


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand