Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Tydzień mózgu - „Jak wspierać dziecko w nauce? - czyli o tym, jak uczy się mózg dziecka” - Wykład

Gdzie?
Tydzień mózgu - „Jak wspierać dziecko w nauce? - czyli o tym, jak uczy się mózg dziecka” - Wykład

„Jak wspierać dziecko w nauce? – czyli o tym, jak uczy się mózg dziecka”


Jak uczy się mózg dziecka i jak możemy wspierać ten proces, aby nauka była skuteczna i pełna radości? Jak stworzyć warunki, które pobudzają naturalną ciekawość i ułatwiają przyswajanie wiedzy?


Podczas wykładu dr Zuzanna Jastrzębska-Krajewska (Pani Zuzia) przedstawi najnowsze wyniki badań dotyczące procesów uczenia się oraz potrzeb rozwojowych dzieci. Dowiesz się, jakie czynniki wpływają na zdolność koncentracji, zapamiętywania i kreatywnego myślenia oraz jak dostosować metody nauki do naturalnych mechanizmów pracy mózgu. Prelegentka w przystępny i angażujący sposób wyjaśni, jak wspierać rozwój dziecka bez presji i stresu, tworząc dla niego sprzyjające środowisko do nauki.


Wykład będzie miał charakter praktyczny – pełen konkretnych wskazówek i przykładów aktywności, które można łatwo wdrożyć w codziennym życiu, zarówno w domu, jak i w szkole. To inspirujące spotkanie dla rodziców, nauczycieli i wszystkich, którym zależy na harmonijnym i efektywnym rozwoju dzieci.


Informacje organizacyjne:
Kiedy? 15.03.2025 r., godz. 13.00-14.30
Gdzie? Spichrz Mączny, III piętro
Dla kogo? dla wszystkich zainteresowanych tematem
Cena: bezpłatne
Obowiązują zapisy


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand