Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Dzień Dziecka w Młynach

Gdzie?
Dzień Dziecka w Młynach

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy dzieci w każdym wieku na wspólne świętowanie. Tego dnia w Młynach czeka na Was mnóstwo atrakcji!
Na tarasie spotkacie artystów-szczudlarzy z Mimezis Art, którzy przygotują dla Was pokaz wielkich baniek mydlanych i balonowe zwierzaki. Podczas warsztatów będziemy mogli też spróbować swoich sił w sztukach cykowych.
Na spotkanie bębniarskie tradycyjnie już zaprasza Piotr Shutta. Nie trzeba być uzdolnionym muzycznie, wystarczą ciekawość i otwartość! Nauczymy się klaskać i chodzić do rytmu oraz wokalizować dźwięki bębnów. Dowiemy się, ile pulsów schowało się w bicie i jakie dźwięki mieszkają w djembe.
Przez cały tydzień w Młynach będziecie mogli też zobaczyć przygotowaną przez Fundację Tu Kultura wystawę ilustracji Emilii Dziubak . Jej książka „Gratka dla małego niejadka” znalazła się na liście 100 najpiękniejszych książek świata!
Wypatrujcie pracownika Młynów z pomarańczowym aparatem – w prezencie będziemy wykonywać Wam pamiątkowe fotografie, które od razu zabierzecie ze sobą. Na nasze zaproszenie przybędzie też do nas reporter z Polskiego Radia PiK, który zada dzieciom w dniu ich święta ważne pytanie: co znalazłoby się w ich wymarzonym mieście?
Środa, 1 czerwca 2022
12.00-20.00 – wystawa ilustracji
16.00-18.00 – warsztaty i animacje cyrkowe
17.00-19.00 – warsztaty gry na bębnach
Dla kogo?
dzieci w każdym wieku
Cena:
bezpłatnie
Zapisy:
bez zapisów
Dzień Dziecka jest częścią przedsięwzięcia pn. Zajęcia edukacyjne, w tym przyrodniczo–matematyczne dla dzieci i młodzieży realizowanego w ramach Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Bydgoszczy 2023+


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand