Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

BARTAS SZYMONIAK - trasa Wojownik z Miłości

Gdzie?
BARTAS SZYMONIAK - trasa Wojownik z Miłości

BARTAS SZYMONIAK
To obecnie jedna z najbardziej oryginalnych i cenionych postaci na polskiej scenie muzycznej. Artysta o charakterystycznej, onirycznej barwie głosu. Twórca własnego stylu beatrock. Po sukcesie ostatniej płyty i jego wielkiego hitu „Wojownik z miłości" - uczestnika koncertu przebojów 57 KFPP Opole oraz jednej z najważniejszych kompozycji ostatnich notowań historycznej Listy „Trójki”, kariera byłego frontmana kultowego Sztywnego Pala Azji i laureata Idola, nie zwalnia tempa. Jego kolejne single stają się zarówno alternatywnymi jak i komercyjnymi przebojami. We wrześniu 2022 r. ukaże się kolejny album Artysty.
Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy ( bas, perkusja, trąbki, śpiew itd. ) a następnie zapętla na tzw looper. Towarzyszy mu jedynie multiinstrumentalista - Michał Parzymięso.
Na koncercie usłyszymy utwory z całej dyskografii. Zarówno największe przeboje z autorskimi tekstami jak „Wojownik z miłości” czy „Cierpliwość”, ale też te do słów B.Leśmiana A.Słonimskiego, T.Gajcego, K.K. Baczyńskeigo czy B. Łyszkiewicza.
To wyjątkowa rozrywka dla każdego, ale też uczta dla osób ceniących wybitną polską poezję jak i nowatorstwo w sztuce.
wstęp wolny


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand