Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bajki dla niegrzecznych dzieci

Gdzie?
Bajki dla niegrzecznych dzieci

Spektakl „Bajki dla niegrzecznych dzieci” został napisany przez Szymona Jachimka dla Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. Autor wykorzystał utwory Heinricha Hoffmanna w tłumaczeniu Wacława Szymanowskiego, adaptując je na potrzeby sztuki opowiadającej o czwórce dzieci, które nie chcą spać oraz ich zagadkowej, nieco ekscentrycznej ciotce. Sztuka ma dwoje pomysłodawców: wspomnianego już Szymona Jachimka oraz Justynę Zar, odpowiadającą również za reżyserię.
Wydarzenia rozgrywają się jednej nocy. Leokadia gości w swoim domu pełnym tajemnic Kaję, Leo, Maję i Kubę. Dzieci walczące ze snem postanawiają zgłębić zakamarki strychu, na którym znajdują niezwykłą książkę. Jest to „Złota różdżka. Bajki dla niegrzecznych dzieci” Heinricha Hoffmanna, która zabiera je w podróż pełną śmiechu, strachu i niespodzianek.
Rezerwacji miejsca można dokonać pod numerem 887 467 102 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub pisząc wiadomość na adres bow1@teatrkameralny.com / bow2@teatrkameralny.com. Koszt biletu wstępu na premierę: 40 zł. Pozostałe pokazy: 35 zł. Rezerwację będzie można opłacić w dniu pokazu.
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8+ i ich opiekunów oraz grup szkolnych.
Spektakle 27.02. oraz 28.02. odbędą się, jeśli warunkowe otwarcie teatrów zostanie wydłużone przez rząd RP po 26.02.2021.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand