Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Czy ten koncert to nie u Was: Maja Wlazły

Gdzie?
Czy ten koncert to nie u Was: Maja Wlazły

W kolejnym koncercie z cyklu „Czy ten koncert to nie u Was?” usłyszymy autorski projekt Maji Wlazły, która ukołysze nas relaksującymi dźwiękami oryginalnego instrumentu perkusyjnego o intrygującej nazwie handpan. W swoich kompozycjach Maja gra również na wibrafonie oraz wykorzystuje looper.
Artystka ukończyła Akademię Muzyczną im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku Instrumentalistyka, specjalność: perkusja. Aktualnie kontynuuje studia na Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na kierunku Muzykoterapia, oraz na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na kierunku kompozycja, specjalność: Sound Design. Współpracowała m.in: ze studiem Punk Notion w tworzeniu ścieżki dźwiękowej gry Weakless, z projektem terapeutycznym Prosoma oraz ze szkołą tańca Samai podczas pokazów tańca orientalnego. Tworzy autorską muzykę grając solo jak i w projekcie unaayv.
Na koncert zapraszamy do Salonu Hoffman KPCK (bilety w cenie 10 zł/os. do nabycia w siedzibie KPCK*) oraz online. Wydarzenie będzie transmitowane na naszym kanale Youtube na którym będzie można je obejrzeć przez 7 dni.
* sprzedaż biletów od 22.02.2021.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand