Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zespół Duża Rajska Kawa - online

Zespół Duża Rajska Kawa - online

Zespół Duża Rajska Kawa (DRK) już od kilku lat gości na scenie muzycznej wykonując muzykę chrześcijańską w klimacie poezji śpiewanej. Zadebiutowali 8 grudnia 2017 koncertem w Kawiarni Artystycznej „Światłownia”. Od tego czasu chętnie tutaj wracają. Po raz kolejny będzie można udać się z nimi do anielskiej krainy łagodności podczas koncertu już 19 lutego (piątek) o godzinie 18:00. Duża Rajska Kawa zapewne uraczy Was dźwiękami gitar klasycznej, elektrycznej oraz basowej a także fletu, skrzypiec i dwóch pięknych wokali. 18 lipca 2019 roku miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zespołu pt. Trzecie Skrzydło. Można na niej usłyszeć 14 utworów skomponowanych do wierszy z tomiku poezji Ewy Stadmuller pt. „Niech radują się Tobą dobre anioły”. Jednym z utworów jest Anioł Odwagi, którego możecie posłuchać na kanale zespołu na YouTube.
Zapraszamy do wysłuchania koncertów transmitowanych na kanale FB  https://www.facebook.com/OtwartaPrzestrzenSwiatlownia w trybie online


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand