Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Drums Fusion Extras #1

Drums Fusion Extras #1

Informacje od Organizatora:
Emcek YT i FB Drums Fusion
Drums Fusion Extras #1 – nowy cykl internetowy
Z oczywistych powodów nie udało się nam zrealizować zaplanowanych na lato 2020 koncertów, spotkań i wykładów przy Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Perkusyjnej Drums Fusion. Jednakże nie mamy zamiaru dać o sobie zapomnieć i już teraz dzielimy się z Wami naszą reakcją na pandemiczne ograniczenia. Drums Fusion Extras to nowy cykl internetowy, w jakim prezentujemy wybitne postaci perkusyjne, które specjalnie dla nas przygotowały swoje występy. Pokażemy różne formy – fragmenty bądź całe koncerty nagrane z zamkniętej dla publiczności sali Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, nadesłane nagrania z sal prób z całego świata, opracowania muzyczne oraz wywiady.
Pierwszy odcinek nowej serii to prawdziwa petarda! Mark Guiliana, okrzyknięty przez „The New York Times” „perkusistą, dookoła którego formuje się kult admiracji”. Muzyk kreuje składy znajdujące doskonały pierwiastek bitowości w muzyce elektronicznej, precyzję i jazzowy kunszt, rockową energię, jednocześnie dbając o rewelacyjne brzmienie bębnów i całego zespołu.
Poprosiliśmy Marka Guilianę o zaprezentowanie dla nas utworu z jego wydanej w 2019 płyty „BEAT MUSIC!”, ponieważ cenimy go przede wszystkim jako genialnego lidera zespołu, który dba o całościowe brzmienie. Jego wirtuozeria nie musi być wypychana na pierwszy plan, by pokazać muzyczny potencjał. Zapraszamy do odsłuchu i podejrzenia artysty w jego pracowni!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand