Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Czy ten koncert to nie u Was?: Marta Jastrząbek - online

Gdzie?
Czy ten koncert to nie u Was?: Marta Jastrząbek - online

Zapraszamy na koncert Marty Jastrząbek specjalizującej się w polskiej piosence aktorskiej i poetyckiej. Na scenie Salonu Hoffman KPCK wokalistka z towarzyszeniem akompaniamentu gitarowego, wykona repertuar znanych polskich artystów XX wieku, takich jak: Czesław Niemen, Andrzej Zaucha czy Wojciech Młynarski. Na gitarze akompaniować będzie Michał Maćkiewicz.
Koncert zostanie transmitowany online na www.facebook.com/kpck.bydgoszcz
Marta Jastrząbek – pochodzi z Wągrowca. Swoją pasję, jaką jest śpiew rozwija od szkoły podstawowej. W tym roku zdobyła tytuł magistra na Wydziale Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, a także rozpoczyna swoją kolejną muzyczną przygodę na Akademii Muzycznej, na specjalności Wokalistyka Jazzowa. Brała udział w spektaklu pt. „Kobieta według Młynarskiego” oraz nagrała utwory na płytę o tym samym tytule. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych, m. in. Wyróżnienie na Grechuta Festival 2019 w Świnoujściu, Grand Prix na Ogólnopolskim Konkursie Poezji Śpiewanej i Piosenki Aktorskiej FORMA 2016 w Barcinie, I miejsce na Festiwalu Piosenki Aktorskiej REFLEKTOR 2018 w Koszalinie, udział w 52. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand