Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Kolacja z impro- Teatr Improwizowany wymyWammy zaprasza

Gdzie?
Kolacja z impro- Teatr Improwizowany wymyWammy zaprasza

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na wyjątkowy i niepowtarzalny spektakl, który improwizowany będzie na oczach widzów. Całość zostanie stworzona spontanicznie przez cztery improwizatorki z bydgoskiej grupy wymyWammy, przy czynnym współudziale publiczności. Duża dawka energii, humoru i emocji!
Tym razem uraczymy was improwizowanym widowiskiem nawiązującym do programów telewizyjnych. W naszym improdzienniku spodziewać się możecie dużej dawki improwizowanych treści. Prócz strefy meteo i kulinarnej, zapewnimy wam dostęp do ważnych informacji ze świata. Prawdziwych i tych mniej prawdziwych. Albo całkowicie zmyślonych. Zaprosimy wspaniałych gości i ekspertów, którzy odpowiedzą na każde pytanie. Wyjdziemy z propozycją pomysłów na spędzenie wieczoru i udzielimy rad, których niekoniecznie warto słuchać. Będziemy rzucać wam wyzwania i odpowiadać na wasze. Nie zapomnimy o przeglądzie prasy! I zaskoczymy resztą pomysłów tworzonych ad hoc.
Bilety dostępne w kasie MCK
15 zł (w przedsprzedaży), 20 zł (w dniu spektaklu)


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand