Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Teatrzyk pt. Czerwony Kapturek

Gdzie?
Teatrzyk pt. Czerwony Kapturek

Historia małej dziewczynki, której na drodze do domu babci staje groźny wilk, to chyba jedna z najpopularniejszych baśni. W najbliższą sobotę 18 stycznia jej zabawną adaptację poznają maluchy, które odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!
Opowieść o małej dziewczynce w czerwonym kapturku i złym wilku, który zjadł babcię, ponad trzysta lat temu przedstawił po raz pierwszy Charles Perrault, a wiele lat później przypomnieli ją bracia Grimm. Całkowicie nowa adaptacja tej klasycznej opowieści zostanie zaprezentowana najmłodszym widzom już w najbliższą sobotę 18 stycznia na scenie w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz. 
Czy straszny wilk musi być zły? Jak Czerwony Kapturek poradzi sobie ze zwierzakiem? Opowiedziana lekko i z humorem historia z pewnością podbije serca nie tylko najmłodszych uczestników spektaklu. Przedstawienie uatrakcyjnią również barwne kostiumy i scenografia.
Przedstawienie pt. „Czerwony kapturek” rozpocznie tegoroczny cykl spotkań teatralnych dla dzieci pt. „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. W każdą trzecią sobotę miesiąca młodzi widzowie będą poznawać barwny świat teatru, wypełniony kolorowymi dekoracjami i wesołą muzyką. Poznają historie wyjątkowych bohaterów, które niosą ze sobą ważne wartości, jak przyjaźń, współpraca, wsparcie innych w potrzebie.
Teatrzyk pt. „Czerwony Kapturek” odbędzie się 18 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie, o godz. 13:00, 15:00 i 17:00. Wstęp wolny!


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand