Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

Gdzie?
Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

To jest niezwykły czas w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. Charyzmatyczny wokalista właśnie świętuje 50 – lecie swojej pracy artystycznej. I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił zrobić wyjątek. Wyruszył w trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”.
Podczas niezwykłych koncertów, wokalista zabiera publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy.
W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim ruszył Zespół Mistrzów złożony z wybitnych muzyków. Na gitarze gra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. Zespół od blisko dwóch lat towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. Udana  współpraca muzyków już w styczniu zaowocuje niezwykłym dwupłytowym wydawnictwem.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand