Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Koncert Bożonarodzeniowy "Narodziła nam się dobroć"

Gdzie?
Koncert Bożonarodzeniowy "Narodziła nam się dobroć"

Koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Płomienie z MDK nr 4 pod kier. Izabeli Grochowskiej oraz kapeli w składzie: Michał Stropa (akordeon), Maciej Drapiński (akordeon), Paulina Krakowian (skrzypce), Michał Kwaśniak (skrzypce), Krzysztof Biernacki (klarnet), Jacek Kwaśniak (perkusjonalia).
W tym magicznym i melancholijnym czasie Świąt Bożego Narodzenia Zespół Pieśni i Tańca Płomienie zaprasza Państwa do wigilijnego stołu tradycji. To niezwykle piękne spotkanie stanie się okazją do wędrówki po barwnym kalejdoskopie muzyki i tańców kilku regionów Polski. Podczas wspólnego świętowania usłyszą Państwo to, co w tym wyjątkowym czasie jest najpiękniejsze: radość oczekiwania, gwar wspólnego przeżywania, a także chwilę zadumy nad pustym miejscem przy stole. Widowisko przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i pastorałek wprowadzi Państwa w nastrój wspólnego przeżywania najpiękniejszych dni w ciągu całego roku.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand