Rodzinne warsztatowanie z książką: Tańczymy
Gdzie?Informacje od Organizatora:
Święta za nami, znaczy to, że rozpoczął się KARNAWAŁ.
Nie możemy tego przegapić :) Książki też nie są obojętne wobec tego tematu. Zabawmy się zatem na zajęciach w cyklu CzyTam Świat? Zapraszamy Rodziców z dziećmi w wieku od. 2 lat do 3,5 na wspólne, rodzinne warsztatowanie z książką :) na XII zmysłowe spotkanie pt. " TAŃCZYMY".
Spotkania CzyTam Świat pomyślane są tak, by dzieci zachwyciły się książkami, dobrze się rozwijały, były mądre, wrażliwe i sprawne manualnie oraz czuły bliskość Mamy, Taty, czy Dziadków. Udział dorosłego jest zatem konieczny :) Nie chcemy też niczym pociech ograniczać, pozwalamy im się brudzić i cieszymy się radością, jaką z tego czerpią, w związku z tym PRZYNOŚCIE DLA DZIECI UBRANIA NA ZMIANĘ ( a nawet dla siebie, bo bez tego czasami migacie się od aktywności, tak, tak :) prowadząca widzi wszystko ;).
Poznajemy dobre, książki, oddajemy się kreatywnym aktywnościom, pobudźmy układ nerwowy Waszych dzieci do intergracji sensorycznej, wprowadzamy w świat sztuki...
Zadanie realizowane jest przez Fundacja Nowe Pokolenie Bydgoszcz dzięki finansowemu wsparciu Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Zajęcia według własnego pomysłu cyklu i scenariusza prowadzi Lucyna Brzezinska-Eluszkiewicz
DO ZOBACZENIA.
Link do wydarzenia : https://www.facebook.com/events/260483044370407/
Gdzie: Kawiarnia Kogel Mogel ul. A.G.Siedleckiego 10 Bydgoszcz
Kiedy: 7.01 (sobota) godz. 10:30
WSTĘP WOLNY
Prosimy zapisywać się pod adresem email:
biuro@nowe-pokolenie.pl
Organizatorem projektu "CzyTAM ŚWIAT?" jest Fundacja Nowe Pokolenie, organ prowadzący m.in. rodzinną kawiarnię Kogel Mogel. Fundacja jest pomysłodawcą Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych "Radosne Serca" oraz Ogólnopolskiego Festiwalu Radosnych Serc dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych. Środki z działalności Fundacji w tym organizacji wydarzeń okolicznościowych dla dzieci przekazujemy na realizację w/w charytatywnych przedsięwzięć. Dla Fundacji są to najważniejsze inicjatywy, ponieważ pokazują, że warto stwarzać możliwości rozwoju artystycznego dzieci ze środowisk dysfunkcyjnych , ponieważ potrafią one zmotywować do podjęcia pracy nad rozwojem swoich talentów i pasji co niejednokrotnie odmienia ich życie.