Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoszcz Festive Market

Gdzie?
Bydgoszcz Festive Market

Informacje od Organizatora:
Miasto Bydgoszcz planuje organizację Bydgoskiego Jarmarku Świątecznego od 19 listopada do 22 grudnia 2022. Zapraszamy do współpracy młodych artystów, jak również artystów dojrzałych, którzy gotowi są w warunkach zimowego pleneru, na scenie usytuowanej u szczytu amfiteatru na moście Staromiejskim (Sulimy Kamińskiego), zaprezentować swój repertuar (niekoniecznie świąteczny). Ze względu na wymiar sceny możliwy jest występ zespołów maksymalnie sześcioosobowych.
Każdy chętny do grania, śpiewania i zaprezentowania swoich talentów proszony jest o kontakt z Aleksandrą Garbowska, tel.  784 855 258 lub przesłanie zgłoszenia mailem na adresy: a.garbowska@um.bydgoszcz.pl. Gwarantujemy świąteczną scenę, źródło prądu oraz wyjątkową atmosferę.


Jarmark będzie czynny w godzinach 13.00-20.00 od niedzieli do czwartku oraz 13.00-21.00 w piątek i sobotę.
Zimowe miasteczko oferujące rozrywkę zostanie z nami nieco dłużej. Diabelski młyn, wenecka karuzela, kolejka świąteczna i labirynt będą czynne do 26 grudnia (poza Wigilią). Atrakcje będą otwarte codziennie od godz. 11.00 do ostatniego wieczornego klienta.

Ceny atrakcji:
Karuzela wenecka – 10 zł
Labirynt Hotel Mikołaja – 20 zł
Koło – 25 zł
Karuzela Elfy – 15 zł
Kolejka Sanie Mikołaja – 15 zł

Każdego dnia jarmarku zaplanowaliśmy koncerty i wydarzenia towarzyszące. Poniżej te najbardziej spektakularne:
Sobota, 19 listopada godz. 16.30  - Oficjalne otwarcie jarmarku. Jak w latach poprzednich symbolicznie wspólnie z prezydentem Rafałem Bruskim i przewodniczącą Rady Miasta Moniką Matowską włączymy świąteczne iluminacje i światełka na choince.  Ale to nie wszystko, artyści z grupy Mimezis zaprezentują pokaz ognia, odwiedzających będą witać gotowi do robienia pamiątkowych zdjęć szczudlarze- elfy. Na scenie usłyszymy Adę Rychwalską, która mogliśmy usłyszeć w The Voice of Poland.
Piątek, 2 grudnia, godz. 15.00 – 20.00 - Świąteczna ciężarówka Coca Coli na Wyspie Młyńskiej.
Niedziela, 4 grudnia, godz. 14.30 - 19.30 - Pokaz rzeźbienia w lodzie. Jedyna i niepowtarzalna okazja do zrobienia sobie zdjęcia z… przekonacie się sami, jeśli odwiedzicie tego dnia Jarmark.
Wtorek, 6 grudnia - Mikołajki na Jarmarku. Sceną będą rządzić animatorzy. W planie mnóstwo konkursów z nagrodami dla najmłodszych.


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand