Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Strefa gier bez prądu

Gdzie?
Strefa gier bez prądu

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy Was do Fabryki Lloyda, aby ponownie spędzić czas w "Strefie gier bez prądu". Podobnie jak w poprzednich miesiącach tak i teraz, będziecie mogli spotkać się przy stole i pograć w gry planszowe.
Bez względu na to czy dopiero zaczynacie przygodę z nowoczesnymi grami, czy jesteście prawdziwymi wyjadaczami w tej branży - znajdziecie coś dla siebie!
Zaproszenie kierujemy także do całych rodzin. Weźcie swoje pociechy i wpadnijcie do nas! Nie zabraknie gier familijnych i gier dla dzieci, abyście mogli w kreatywny sposób spędzić to niedzielne popołudnie.
Dzięki wsparciu Centrum Gier Planszowych KRUK oraz wydawców, którzy działają na polskim rynku szeroko rozumianych gier bez prądu, będziecie mogli zagrać w liczne planszowe klasyki, proste gry karciane, gry imprezowe, ekonomiczne, strategiczne czy przygodowe.
A może macie w domu swoje gry, ale brakuje Wam ludzi do grania, lub nie chce Wam się ogarniać instrukcji? Teraz to nie problem! Weźcie grę ze sobą, nie zabraknie osób, które z Wami zagrają i pomogą w razie potrzeby z instrukcją.
Podczas naszego wydarzenia znajdzie się również przestrzeń dla szachistów. Jeśli macie w domu szachownicę i chcielibyście na żywo rozegrać kilka partii - wpadajcie!
Ceny:
Dorośli: 20 zł lub 39 zł (bilet plus poczęstunek (burger, frytki, napój 0,2l))
Dzieci do lat 10: 15 zł lub 29 zł (bilet plus poczęstunek)


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand