Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Aleksandra Meler, Piotr Szczepańczyk - koncert piosenek o marzeniach i szczęściu

Gdzie?
Aleksandra Meler, Piotr Szczepańczyk - koncert piosenek o marzeniach i szczęściu

Zapraszamy na koncert piosenek, które przypisać można do gatunku poetyckich, jak również, aktorskich czy popularnych. Są to piękne melodie skomponowane przez Jerzego Wasowskiego, Adama Sławińskiego, Jerzego Petersburskiego oraz Henryka Warsa. Teksty do nich stworzyli Jeremi Przybora, Julian Tuwim, Agnieszka Osiecka czy Wojciech Młynarski. Słowa połączone z muzyką oraz dobrym wykonaniem wywołują w słuchaczach uczucia, emocje i myśli, o których trudno zapomnieć. Opowiadają o życiu, przemijaniu, zmienności uczuć oraz nadziei. Wszystkie te utwory w swym repertuarze miała Kalina Jędrusik ,a po niej inni artyści.
Koncert zostanie wykonany przez duet. Zaśpiewa Aleksandra Meler, której na gitarze towarzyszyć będzie Piotr Szczepańczyk.
Aleksandra Meler z Brzozy Bydgoskiej obecnie jest nauczycielką muzyki, plastyki i techniki w Toruniu. W 2012 r. w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Artura Rubinsteina w Bydgoszczy zdobyła zawód muzyka - wokalisty. Ola bardzo lubi śpiewać piosenki popularne, musicalowe, poetyckie oraz klasyczne pieśni. Fascynuje ją śpiewanie w chórach.
Piotr Szczepańczyk jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy. Pomimo, że zagra na gitarze akustycznej, zdecydowanie bliższa mu jest gitara basowa. Najczęściej grywa z zespołem Sigals oraz z bydgoskim bardem Leonardem Lutherem. Aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym swojego ukochanego miasta jako muzyk sesyjny, kompozytor, aranżer oraz początkujący youtuber.
Wstęp - cegiełka : 20 zł i 18 zł (emeryci, renciści, niepełnosprawni).


______________________
Kalendarz wydarzeń  
odbywających się w   Bydgoszczy   miej zawsze pod ręką dzięki   aplikacji mobilnej   (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres   wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand