Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Tribute to MAANAM - koncert

Gdzie?
Tribute to MAANAM - koncert

Tribute to MAANAM to hołd dla jednego z najbardziej znaczących dla polskiej rockowej sceny muzycznej zespołów. To ukłon młodych muzyków w stronę znakomitej muzyki, a przede wszystkim wspaniałych tekstów Kory, które przez niemal 40 lat towarzyszyły Polakom w każdym wieku, i które na stałe wpisały się w ich serca. Projekt nie stara się być kopią Maanamu, a próbą spojrzenia na znany od lat materiał z perspektywy młodego pokolenia. To nowe aranżacje zachowujące ducha oryginału, w których przeplata się buntownicza muzyka lat 80tych z nowymi brzmieniami i elementami wszelakich nurtów muzycznych. To próba wyciągnięcia ze znanych przebojów ich esencji, siły przekazu i przepuszczenia ich przez nowy pryzmat muzyczny.
Już 2 lipca na bydgoskiej scenie Lloyda będziecie mogli usłyszeć ulubione hity Zespołu MAANAM.
Bilety już w sprzedaży na portalu goingapp.pl oraz empik.com
https://goingapp.pl/wydarzenie/tribute-to-maanam-2/lipiec-2021
I Pula - 45 zł
II Pula - 50 zł
Otwarcie Fabryki - 17:00
Początek wydarzenia - 20:00
Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie do Fabryki Lloyda.
Na scenie w towarzystwie znakomitych muzyków wystąpi Julita "Ziela" Zielińska wokalistka, instrumentalistka, kompozytorka, pedagog. Występowała na scenach takich jak Opener, Męskie Granie, Off Festival, Soundrive. Współpracowała między innymi z Grażyną Łobaszewską, Dick4dick, Sotei, Wojtkiem Pilichowskim, Johnem Mitko, Krzysztofem Ścierańskim. Zorganizowała wiele koncertów. Związana z wytwórnią Jazzboy, w kwietniu wydała swoją debiutancką Epkę EP1. Tribute to Maanam zagrają dla Was: Julita "Ziela" Zielińska - wokal Hubert Baumann - gitara Filip Arasimowicz - gitara basowa Piotr Proniuk - instrumenty klawiszowe Dariusz Mrozek - perkusja.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand