Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Białas & White 2115 / Diamentowy Las - concert

Gdzie?
Białas & White 2115 / Diamentowy Las - concert

Białas i White łączą siły! Zapraszamy na koncert Białasa & White’a 2115 promujący najnowszy album “Diamentowy Las”.
Trasa “Diamnetowy Las” to specjalne wydarzenie, na którym każdy z artystów zagra swój solowy materiał + wspólny premierowy album “Diamentowy Las”. Połączenie tras to wyraz podziękowania dla wszystkich naszych słuchaczy, którzy postanowili zachować bilety na wcześniejsze koncerty artystów.
Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie diamentowylas.pl, sbmstore.pl, w aplikacji oraz stronie Going, a także w salonach Empik w całej Polsce.
I pula - 80 zł
II pula - 90 zł
III pula - 100 zł
Bilety kolekcjonerskie - 135 zł / specjalny bilet w wersji fizycznej do odebrania w dniu koncertu
Bilety VIP - 199 zł / spotkanie z artystami + specjalny bilet w wersji fizycznej + sadzonka drzewka
Wszystkie osoby, które zdecydowały się zachować bilet z trasy Białas "H8M5" oraz White 2115 "Do zachodu Słońća" i chcą uczestniczyć we wspólnym koncercie, mogą dokupić bilet cegiełkę w wysokości 25 zł w odpowiedniej puli:
- Bilety zwykłe z puli „Dopłata za bilet zwykły”
- Bilety kolekcjonerskie z puli „Dopłata za bilet kolekcjonerski”
Aby pobrać nowy bilet z jednej z powyższych pul należy wpisać kod wcześniejszego biletu i przejść do płatności.
Bilety można wymieniać tylko do 10.05, po tym czasie wszystkie bilety z trasy „Do zachodu słońca” oraz „H8M5” będą podlegały tylko i wyłącznie zwrotom. Po tym terminie nie będzie możliwości ich wykorzystania przy zakupie biletu na trasę „Diamentowy Las”.
Osoby, które nie posiadają biletów z solowych tras White 2115 lub Białasa mogą zakupić bilet zwykły, kolekcjonerski oraz VIP w odpowiedniej puli. UWAGA! Liczba biletów jest bardzo ograniczona.
UWAGA! Bilety z trasy „Do zachodu słońca” oraz „H8M5” nie podlegają wymianie na bilety VIP. Jeśli posiadasz bilet zwykły lub kolekcjonerski z trasy, a chcesz zakupić bilet VIP - zgłoś się przez formularz https://goingapp.pl/form/zwrot-biletu i wymień swój bilet na voucher Going. a następnie dokonaj zakupu biletu VIP przy użyciu vouchera.
Jeśli ktokolwiek przewidział to, czego właśnie teraz jesteśmy świadkami, zdecydowanie powinien spróbować swojego szczęścia w grach losowych. Choć Białas i White mają na swoim koncie kilka wspólnych utworów, nic nie wskazywało na to, by w najbliższej przyszłości mieli stworzyć duet i wydać pełnoprawny album. W związku z tym trudno również powiedzieć, żeby wyszli naprzeciw jakimkolwiek oczekiwaniom fanów, bo te nigdy nie zostały wobec nich postawione. W ciągu kilkunastu studyjnych sesji udało się stworzyć projekt całkowicie inny od tych, jakie do tej pory raperzy zaprezentowali swoim słuchaczom.
Liczący dwanaście utworów krążek kipi trapem i błyszczy odmienionymi przez wszystkie przypadki tytułowymi diamentami rosnącymi na drzewach tajemniczego lasu, w którym znaleźli się obaj artyści.
Wśród autorów muzyki znajdziemy postaci doskonale znane z poprzednich, solowych projektów Białasa i White’a, ale na trackliście nie zabrakło też miejsca dla producentów, z którymi obaj artyści nigdy wcześniej nie współpracowali. Za brzmienie odpowiadają Lanek, Chivas, Kinny Zimmer i debiutujący Krzysiek808. Warto odnotować, że na “Diamentowym Lesie” nie usłyszymy żadnych gościnnych wokali - jedynymi wykonawcami albumu są jego autorzy.
UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand