Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

CANCELLED Czy ten koncert to nie u Was?: Filip Czarnecki

Gdzie?
CANCELLED Czy ten koncert to nie u Was?: Filip Czarnecki

W ósmej odsłonie cyklu na scenie Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, przy akompaniamencie Adama Lemańczyka, wystąpi Filip Czarnecki. W trakcie koncertu artyści wykonają znane utwory z pogranicza muzyki jazzowej, popowej i soulowej.
Filip Czarnecki, wokalista, pianista, trener wokalny. Student ostatniego roku studiów magisterskich z zakresu wokalistyki jazzowej w klasie dr hab. Joanny Zagdańskiej. Laureat/finalista wielu konkursów wokalnych o szczeblu ogólnopolskim oraz międzynarodowym. W 2017 roku występował w programie „Jaka to melodia?”. Od 2018 z gitarzystą Michałem Gierkiem współtworzy duet „Czarnecki & Gierek”, z którym wielokrotnie koncertował w Polsce i USA. Z powodzeniem bierze udział w programie „The Four. Bitwa o sławę” emitowanym na Polsacie. Pracuje nad swoim autorskim materiałem.
Adam Lemańczyk, pianista, klawiszowiec, aranżer, producent muzyczny. Absolwent Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku Jazz i muzyka estradowa, w klasie fortepianu Krzysztofa Herdzina. Aktywny muzyk sesyjny zarówno sceny rozrywkowej, jak i jazzowej. Jest autorem muzyki własnej oraz wielu aranżacji muzyki poważnej, jazzowej oraz popularnej.
Na wydarzenie obowiązują darmowe wejściówki do odbioru w siedzibie KPCK. Ilość miejsc ograniczona.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand