Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zagraj w sztukę. Warsztaty teatralne dla nauczycieli i animatorów kultury

Gdzie?
Zagraj w sztukę. Warsztaty teatralne dla nauczycieli i animatorów kultury

Informacje od Organizatora:
W trakcie zajęć dla nauczycieli, animatorów kultury prowadzących zajęcia teatralne w przedszkolach, akademiach lub klubach malucha zatrzymamy się nad tematem zabawy małego dziecka w teatr. Jak zachęcić malca do zbliżenia się, wejścia w ogromne i szeroko rozumiane zagadnienie sztuki teatralnej? W jaki sposób zainicjować zabawę, by samoistnie przerodziła się w teatr? Zajmiemy się rozgrzewką ciała, mięśni twarzy, aparatu mowy i głosu, którą możemy przeprowadzić z maluchem. Poznamy także ćwiczenia, które pomogą nam poprawić w miarę możliwości dykcję przedszkolaka. Pomożemy wychowawcom w zaprezentowaniu etiudy wypracowanej na zajęciach w czasie trwania warsztatów. Zaproponujemy też wachlarz zabaw, które pomogą wspólnie nauczycielom i ich podopiecznym wejść do tajemniczego świata baśni, a jednocześnie wzbudzą u jednych i drugich zamiłowanie do twórczego myślenia i działania, a  co najważniejsze do  teatru.
Zajęcia będą się odbywały w Salonie Hoffman  KPCK w Bydgoszczy zgodnie z aktualnymi wytycznymi obowiązującymi w dobie pandemii koronawirusa. Warsztat ten może liczyć maksymalnie 10 par ( jeden rodzic+ jedno dziecko). Uczestnicy przynoszą ze sobą maseczki. Zostanie zachowany dystans między osobami biorącymi udział w wydarzeniu, a przed wejściem na salę u każdego nastąpi pomiar temperatury oraz dezynfekcja rąk. Dodatkowo przynosimy ze sobą luźny strój, a także miękkie obuwie zamienne i wodę do picia.
Zgłoszenia oraz dodatkowe pytania przyjmujemy na adres: wioleta.gorska-nowik@kpck.pl.
Koszt warsztatów wynosi 20 zł/osobę, płatne w kasie w dniu rozpoczęcia warsztatów.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand