Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Koncert Louise Wright - koncert na żywo

Gdzie?
Koncert Louise Wright - koncert na żywo

Wystąpi pochodząca z Anglii Louise Wright. Śpiewa, komponuje i angażuje się w prace charytatywne. Wraz z mężem Michałem Joachimowskim (pochodzącym z Bydgoszczy) współpracują z organizacją pozarządową International Care Ministries, która zajmuje się pomocom najuboższym w Azji.
W 2010 Louise Wright stworzyła na Filipinach chór składający się z dzieci żyjących na skraju ubóstwa. Szesnaścioro z nich stało się ambasadorami reprezentującymi rodziny, które żyją w podobnych warunkach. Dzieci z chóru odwiedziły kilkakrotnie Hong Kong i Stany Zjednoczone – występując opowiadały swoje historie muzyką, poruszając serca widowni i pokazując wiarę w lepszą przyszłość. Z kolei Michał Joachimowski złożył z nagranego materiału film dokumentalny „Short Steps.” Louise Wright ma na swoim koncie trzy albumy, które nagrywała z muzykami z różnych zakątków świata. Utworów z tych płyt posłuchać będzie można podczas występu na Barce.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand