Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Żabson - concert

Gdzie?
Żabson - concert

Młody Boss wraca do Bydgoszczy i już 7 sierpnia wystąpi na najbardziej gorącej scenie tego lata w mieście nad Brdą ! Na koncercie usłyszymy najnowsze numery Żabsona oraz materiał z "Internaziomal"!
Żabson to utalentowany reprezentant nowej fali na polskiej scenie hip-hop. Urodzony w 1994 roku raper swoją karierę zaczął od bitew freestyleowych, które przyniosły m.in. dwa zwycięstwa kieleckiej edycji Arrogant Freestyle Battle. Znany jest z nowoczesnego flow, abstrakcyjnych gier słownych i nietuzinkowych konceptów artystycznych. Sznytu scenicznego nabrał, występując m.in. jako hype-man u boku legendy polskiej sceny - Borixona. Ponadto ma na koncie współpracę z jej ścisłą czołów-ką, jest członkiem kolektywu SB Maffija, a jego koncerty wyróżniają niezwykła żywiołowość i do-skonały warsztat. Swoje odważne pomysły i rosnącą popularność przekuł w sukces pierwszego so-lowego albumu "To Ziomal", który ukazał się w lutym 2018 roku, osiągając status złotej płyty.
Projekt współfinansowany że środków Miasta Bydgoszczy.
UWAGA!
Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie tylko pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.
Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.
Bilety kupicie na Going
https://purchase.goingapp.pl/kup-bilety/zabson-w-wakepark-bydgoszcz-2020/sierpien-2020
1 pula 39 PLN
2 pula 49 PLN
3 pula w dniu koncertu 59 PLN


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand