Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Czy ten koncert to nie u Was?: SMÜGY - online

Gdzie?
Czy ten koncert to nie u Was?: SMÜGY - online

Zapraszamy na drugi koncert z cyklu „Czy ten koncert to nie u Was?”. Tym razem na scenie online Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy wystąpi duet pod intrygującą nazwą SMÜGY.
SMÜGY to duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie które następnie uplata w ramy nowoczesnej elektroniki. Od czerwca 2019 jest częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax. Ich pierwszy występ odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019. Odebrali tam nagrodę za 2 miejsce do jury w składzie min. Jacek Bryndal oraz Tymon Tymański oraz 3 miejsce na Olsztyńskim przeglądzie Fest Muza 2019. Po wypuszczeniu pierwszego singla „Hey” na kanale Kayaxu, ruszyli z koncertami – Berlin, Poznań, Wrocław i jeszcze dalej. Następny teledysk (do utworu „Drive”) pojawił się na kanale Kayaxu w październiku, goszcząc jednocześnie na scenie programu telewizyjnego „Dzień Dobry TVN” oraz na antenie radia Czwórka w audycji „Będzie Głośno”.
Transmisję na żywo o 18.00 na profilu facebookowym KPCK, materiał opublikowany zostanie także na kanale YouTube.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand