Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

POSTPONED Andrzej Seweryn na finał XI sezonu Artystów w Bohemie!

Gdzie?
POSTPONED Andrzej Seweryn na finał XI sezonu Artystów w Bohemie!

Aktor teatralny i filmowy, reżyser i szef warszawskiego Teatru Polskiego opowie o sobie w rozmowie z Tomaszem Raczkiem już 26 kwietnia, o godzinie 17:00.
Współpracował z wybitnymi polskimi reżyserami – Andrzejem Wajdą, Krzysztofem Zanussim, Agnieszką Holland czy Jerzym Hoffmanem. Grał u Stevena Spielberga, u boku Catherine Deneuve, a słynny nowojorski tygodnik „Variety” pisał o jego wybitnej roli w filmie „Ostatnia Rodzina” Jana Matuszyńskiego.
Jako trzeci cudzoziemiec w historii, otrzymał angaż do Comédie Française, jednego z najbardziej prestiżowych zespołów teatralnych na świecie. Był też członkiem trupy legendy teatru - Petera Brooka. 
Do dziś nie zwalnia tempa, co udowadniają jego ostatnie rewelacyjne role w „Ostatniej rodzinie”, serialu „Rojst” czy spektaklu „Szekspir Forever!”
W zeszłym roku ukazała się książka „Andrzej Seweryn. Ja prowadzę”, w którym aktor w wywiadzie mówi o swoim zawodzie ale również dzieciństwie, młodości i trudnych początkach pracy artystycznej. Będzie więc mnóstwo tematów do dyskusji, zaś po niej będziemy mieli okazję zaśpiewać aktorowi sto lat z okazji urodzin!
Bilety w cenie 180 zł od osoby obejmuje wstęp na spotkanie oraz wykwintną czterodaniową kolację z napojami przy muzyce na żywo.
Bilet można zakupić pod linkiem: http://bit.ly/3cAzZld


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand