Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

Gdzie?
5. PKO Bydgoski Festiwal Biegowy

Rywalizacja biegowa na 10 km, biegi dla dzieci i młodzieży i półmaraton – we wrześniu odbędzie się 5. edycja PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego. Zapisy ruszają już 15 stycznia (środa).
6 września 2020 roku odbędzie się piąty PKO Bydgoski Festiwal Biegowy. W ramach zawodów odbędzie się półmaraton oraz rywalizacja biegowa na dystansie 10km. Planowane są również konkurencje biegowe na krótszych dystansach oraz biegi dla dzieci i młodzieży. Zawody odbywają się na szybkich, atestowanych trasach. Centrum Festiwalu i meta zlokalizowane są na terenie Stadionu Zawisza w Bydgoszczy.
Rejestracja zostanie otwarta w środę, 15 stycznia 2020, punktualnie o godzinie 18:00. Na uczestników zawodów czekają bogate pakiety startowe (z profesjonalną koszulką techniczną oraz medalem na mecie), atestowane trasy i wyjątkowe emocje towarzyszące na mecie na Stadionie Zawiszy.
Podczas PKO Bydgoskiego Festiwalu Biegowego mają miejsce również imprezy towarzyszące: targi sportowe oraz strefa Food-Trucków! PKO Bydgoski Festiwal Biegowy uzyskał tytuł „Biegowe Wydarzenie Roku 2015/2016” na Gali w Krynicy-Zdroju, pokonując 123 imprezy biegowe z całego kraju. Festiwal odbył się po raz pierwszy w maju 2016 roku i zgromadził ponad 2500zawodników. Od tego czasu Festiwal ciągle się rozrasta, będąc jednocześnie największą imprezą biegową w Bydgoszczy!
Warto zapisać się jak najszybciej, ponieważ na pierwszych zawodników czekają pakiety w obniżonej cenie:
Bieg na 10 kilometrów
Pierwsze 50 osób - 29,99 zł
Kolejne 300 osób - 39,99 zł
Półmaraton:
Pierwsze 50 osób - 39,99 zł
Kolejne 300 osób - 59,99 zł
Komplet informacji o Festiwalu znajduje się na stronie www.PKOBFB.pl


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand