Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”

Informacje od Organizatora:
Koncert Galowy VIII Festiwalu Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART”, podczas którego zaśpiewa zespół Małe TGD.
Trwający w „Wiatraku” VIII Festiwal Twórczości Osób Niepełnosprawnych „fART” (wzięły w nim udział niepełnosprawni z całej Polski) zakończy się w czwartek (28 listopada) Koncertem Galowym – o godz. 18:00 w kościele pw. Matki Boskiej Królowej Męczenników (ul. Bołtucia 5). Po uroczystym przyznaniu nagród i wręczeniu statuetek “Przyjaciel Wiatraka” zapraszamy na koncert grupy Małe TGD.
To profesjonalny zespół dziecięcy, wykonujący muzykę pop z chrześcijańskim przesłaniem. Małe TGD będzie promować swoją najnowszą płytę „Wyspa Skarbów”. Jak oderwać się od smartfona? Którą drogę wybrać? Tego rodzaju pytania na nowej płycie wyśpiewują dzieci z Małego TGD. Nie tylko poruszane tematy, ale również aranżacje utworów są bardzo na czasie. Płyta zawiera całą paletę nowoczesnych brzmień, rytmy, które rozruszają słuchaczy w każdym wieku, mnóstwo przebojowych fraz i wyjątkowy zestaw dziecięcych głosów z przesłaniem wiary, nadziei i miłości. Prawdziwa Wyspa Skarbów! Za produkcję muzyczną płyty odpowiada autor większości kompozycji Piotr Nazaruk (lider TGD, muzyk Anny Marii Jopek) oraz Mikołaj Trybulec (producent muzyczny Linii Nocnej, Margaret, czy jednego z hitów tegorocznej Eurowizji).
Wstęp na koncert jest wolny. Po koncercie zapraszamy do Domu Jubileuszowego Jana Pawła II na Urodziny “Wiatraka” i pyszny tort.


______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand