Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Konferencja Kobiety IT

Gdzie?
Konferencja Kobiety IT

Informacje od Organizatora:
Organizatorem jest firma Nokia we współpracy z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego. Wspólnie chcemy propagować nauki ścisłe oraz informatyczne wśród kobiet i pokazywać, jakie dają możliwości rozwoju zawodowego w branży nowoczesnych technologii. Zamierzamy przełamywać stereotypy rysujące zawody techniczne jako wymagające zbyt skomplikowanych kompetencji czy nudne. Pragniemy pokazać atrakcyjność wyborów pracy w najnowszych technologiach. Konferencja będzie okazją spotkania z kobietami, które pracują w branży IT, poznania różnorodnych zawodów oraz trendów  rozwoju nowych technologii. Zaprezentujemy Wam zalety pracy w IT, podpowiemy, jak walczyć ze stereotypami. Podczas przerw kawowych będzie okazja do zadawania pytań naszym prelegentkom. Opowiemy także o wizerunku w biznesie. Będzie też okazja do zapoznania się z ofertą Państwa uczelni w uzgodnionej z nami formie.
Chętnych zaprosimy do udziału w konkursie z nagrodami. Wydarzenie adresowane jest do uczennic szkół średnich, studentek i wszystkich kobiet, które zastanawiają się nad wyborem lub zmianą zawodu. Udział w konferencji jest bezpłatny.
Wymagana rejestracja na stronie: rejestracja.kobietyit.pl


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand