Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Zaczarowani - larp autorstwa Jeppe i Marii Bergmann Hamming

Gdzie?
Zaczarowani - larp autorstwa Jeppe i Marii Bergmann Hamming

Prowadzi Andrzej Pierzchała
W czasach nim nastał porządek, przed wycięciem lasów, nim uporządkowano linię brzegową, a całą ziemię oddano pod uprawy, w cieniach ledwo dostrzegalnych kątem oka i pod ziemią, po której chodziliśmy mieszkało coś nieludzkiego. Zanim nadszedł czas rozumu, który zniszczył magię, podziemne stworzenia Północy bawiły się, tańczyły i pragnęły być blisko ludzi.
Czasami młody mężczyzna lub kobieta wkraczali do lasu w noc letniego przesilenia i wpadali w oko jednej z podziemnych istot. Zwabiano ich do sal Króla Gór, gdzie zapominali o czasie, miłości, lojalności i wszystkim, co po sobie zostawili. Tam tkwili nawet na setki lat, zanim powrócić mogli do świata, który się zmienił.
Ten scenariusz opowiada o Ludziach i Istotach z Cienia i Magii, o wabieniu, o utracie pamięci jak i samego siebie. Oraz o odnalezieniu drogi powrotnej do domu. O rzeczach przywołujących cię z powrotem do domu: wierze, miłości i nadziei.
Projekt dofinansowany ze środków Budżetu Miasta Bydgoszczy, w ramach konkursu w trybie 19a pn. „Małe granty w BCOPW Gdańska 5” ogłoszonym przez: Miasto Bydgoszcz — Zespół ds. Wspierania Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu.


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand