Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

SMUGY

Gdzie?
SMUGY

SMUGY to świeżo opieczony duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie które następnie uplata w ramy nowoczesnej elektroniki i klimatyczne, czasem ironiczne teksty. Ich pierwszy występ odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019. Odebrali tam nagrodę za 2 miejsce do jury w składzie min. Jacek Bryndal oraz Tymon Tymański oraz 3 miejsce na Olsztyńskim przeglądzie Fest Muza 2019. Po wypuszczeniu pierwszego singla "Hey" na kanale Kayaxu, ruszają z koncertami oraz wypuszczaniem kolejnych teledysków na wrzesień!
Osobno mają kilkuletnie doświadczenie sceniczne, które przekłada się na wyluzowany klimat na koncertach. Gosia razem z zespołem Blackberry Hill występowała min. w BalconyTv, Sofar Warszawa oraz koncertach klubowych. Hubert razem z zespołem Killedbycar występował w radiu czwórka, trójka, muzo.fm i koncertach w Polsce i zagranicą. Teraz połączyli siły.
Bilety w cenie 10zł dostępne będą na miejscu, przy barze.
Rezerwacje pod numerem 514-646-039


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand