Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta

Gdzie?
Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta

Za żużlowcami ZOOleszcz Polonii Bydgoszcz niezwykle udany sezon, zakończony awansem do Nice 1. Ligi Żużlowej. Zwieńczeniem zmagań na torze Polonii będą Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy. Przedsprzedaż biletów ruszy w poniedziałek, 30 września.
Nie opadły jeszcze emocje po pasjonującym rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej pomiędzy ZOOleszcz Polonią Bydgoszcz a Power Duck Iveston PSŻ Poznań, w którym Poloniści niesieni niesamowitym dopingiem publiczności odrobili z nawiązką 28-punktową stratę z Poznania, dzięki czemu wygrali rozgrywki i awansowali do Nice 1. Ligi Żużlowej. ŻKS Polonia Bydgoszcz SA chciałby podziękować wszystkim partnerom, sponsorom i kibicom, a jednocześnie wspólnie z nimi świętować wywalczony awans. Sposobnością ku temu będzie turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy”, który odbędzie się w niedzielę, 6 października. Początek zawodów o godzinie 14:30, bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 13:00.
ŻKS Polonia Bydgoszcz SA wyszedł naprzeciw kibicom i obniżył ceny biletów w stosunku do tych, które obowiązywały na mecze fazy finałowej 2. Ligi Żużlowej. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 30 września, a odbywać się będzie w kasie klubu w budynku administracyjnym w żużlowym parku maszyn (wejście od strony ul. Curie-Skłodowskiej). Kasa czynna będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00, a w sobotę w godzinach 10:00 - 14:00.
CENY BILETÓW:
- trybuna główna (miejsca numerowane) - 50 zł
- sektor A (miejsca numerowane) - 25 zł
- sektor B (miejsca nienumerowane) - 20 zł
- ulgowy (sektory A i B  - dla emerytów, rencistów i kobiet) - 15 zł
- Młody Kibic - trybuna główna (dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 20 zł
- Młody Kibic (sektory A i B - dla osób w wieku 7-16 lat - urodzonych w latach 2003-2012) - 10 zł
- dzieci do lat 7 - wejście bezpłatne


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand