Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Salimara - Peron VI. Odsłuch płyty w Skrzynce Na Bajki

Salimara - Peron VI. Odsłuch płyty w Skrzynce Na Bajki

Czołem rodzino, przyjaciele, swojaki, ziomki. Korzystając z gościnności księgarni Skrzynka na bajki - pracownia i księgarnia dla dzieci, zapraszamy zebrać się i usiąść przy kawce i posłuchać trochę dobrej muzyczki.
Bohaterami spotkania będą Anna Niestatek i Marcin Karnowski, którzy ukończyli właśnie prace nad debiutanckim albumem projektu Salimara– płytą „Peron VI”. Wydarzenie zorganizowane we współpracy z wydawcą Jvdasz Iskariota Rec., będzie polegać na swobodnym spotkaniu obfitującym w następujące atrakcje: odsłuch płyty na wiekowym sprzęciku z duszą, możliwość przedpremierowego (wow!) nabycia fizycznego albumu Salimary, a najlepiej w pakiecie z Kiktową ka(f)wką. Zawsze też warto rozejrzeć się za dobrą książką, skoro już mamy przyjemność zgromadzić się w Skrzynce.
I teraz słuchaj to: możesz sobie kupić płytkę + kawkę i zapłacisz tylko 25zł. No ja jestem w szoku.
Salimara - duet snujący muzyczną opowieść na temat wędrówki. Anna Niestatek i Marcin Karnowski tworzą własny mikroklimat dźwiękowy przy pomocy niestandardowego instrumentarium akustycznego (handpan, hamgam, cymbały, shruti box, djembe, kalimba, perkusjonalia, głos), okraszając rzecz szczyptą elektroniki. Minimalizm i subtelne aluzje odsyłające do rozmaitych kierunków muzycznych, sprawiają, że twórczość duetu skutecznie umyka jednoznacznym klasyfikacjom.
Słuchajcie płyt, czytajcie książki, szanujcie rodziców, uprawiajcie sport, odżywiajcie się zdrowo. I polubcie prędko: Salimara, Jvdasz Iskariota Rec.


______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand