Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bal Wielopokoleniowy - Dobre bo polskie 3

Gdzie?
Bal Wielopokoleniowy - Dobre bo polskie 3

Pracownia Integracji Międzypokoleniowej Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy zaprasza na Bal Wielopokoleniowy „Dobre bo polskie 3”. 10.11.2019 o godz. 18:00 w Restauracji Zatoka przy ul. Św. Floriana 6a w Bydgoszczy będziemy wspólnie obchodzić Narodowe Święto Niepodległości przy najlepszych polskich przebojach. O oprawę muzyczną zadba Mateusz Grzębski. Bal uświetni uroczysty obiad i kolacja. Stroje nawiązujące do klimatu XX-lecia międzywojennego oraz biało – czerwone akcenty mile widziane. Na zabawę można wnieść własny alkohol.
W tym wyjątkowym dniu bawmy się, tańczmy, cieszmy i pijmy razem. Pokażmy, że Polacy potrafią radośnie obchodzić 101 rocznicę odzyskania wolności!
Bilety w cenie 80 zł do nabycia w Recepcji KPCK przy Pl. Kościeleckich 6 od 30.09.2019 od poniedziałku do piątku w godz. 10-16. tel. 52 585 15 02, e. integracja@kpck.pl


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand