Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Warsztaty Makramy: Bydgoszcz

Gdzie?
Warsztaty Makramy: Bydgoszcz

Informacje od Organizatora:
Witaj w makramowej przestrzeni!
Zapraszam Cię na kreatywną formę odprężenia: naukę podstaw makramy przy aromatycznej kawie i boskim ciachu.
Już 27 lipca przybywam do Bydgoszczy, by podzielić się z Tobą tajnikami makramy, czyli sztuki tworzenia splotów tylko przy użyciu rąk. Na pewno wiesz, o czym mówię i kojarzysz plecione torby, kwietniki, ścianki powstałe z węzłów, czy dekoracje ścienne.
Jeśli tylko bliska jest Ci idea Slow Life i masz chęć oderwać się od codzienności, to z wielką chęcią nauczę Cię podstawowych splotów, których znajomość wystarczy, abyś po trzech godzinach warsztatów wyszła z naszego spotkania z własnoręcznie stworzoną makramą ścienną. Wspólny klimat twórczy zbudujemy wyplatając, popijając niezwykłą kawę przyrządzoną przez baristów Parzymy Tutaj i delektując się pysznym deserem.
Na porannych warsztatach skupimy się na szczególnym rodzaju makramy: splotach i formie dającej efekt barwnej makatki. Przepiękny dodatek do urządzanego niemowlęcego pokoiku lub ocieplający wnętrze akcent sypialni czy salonu- jak wolisz.
Cena warsztatów to 170zł i obejmuje:
- 3 godziny zajęć w kameralnym gronie
- bazową wiedzę, naukę podstawowych splotów i opiekę podczas tworzenia swojej makramy
- wszelkie niezbędne narzędzia
- materiały do stworzenia makatki (którą zabierasz ze sobą!), a więc potrzebną ilość kilku różnych rodzajów sznurka i włóczki
- kawę lub to, co wolisz wypić i ciacho
Zapisy przyjmuję mailowo (daria@manilea.pl) lub przez wiadomość prywatną. Potwierdzeniem zapisu jest dokonanie płatności w ciągu 2 dni na wskazany nr konta.
UWAGA!
Ze względu na czas potrzebny do skompletowania odpowiednich materiałów, zapisując się do 15 lipca masz możliwość wybrać, jaki zestaw kolorystyczny Cię interesuje (szczegóły priv), osoby zapisane po tym terminie otrzymują zestaw w tonacji pięknych beży i szarości.
Zapisy przyjmuję do 25 lipca.
ILOŚĆ MIEJSC JEST ŚCIŚLE OGRANICZONA, BY ZAPEWNIĆ KOMFORT PRACY.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand