Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoska Scena 2

Gdzie?
Bydgoska Scena 2

Koncert premierowy składanki Bydgoska Scena podczas którego będziemy mogli na żywo posłuchać niektórych utworów z płyty.
Wejście 10PLN-PIWO W CENIE BILETU
Na miejscu będzie można nabyć „BYDGOSKA SCENA 2”
Audycja Z Dala Od Zgiełku oraz TEGONIEZNOSISZ.PL mają przyjemność zapowiedzieć jeden z najambitniejszych projektów rapowych w Bydgoszczy: składankę "Bydgoska Scena vol.2"!
Po 6 latach od pierwszej części, lokalni raperzy, producenci i ludzie związani z bydgoskim hip hopem ponownie łączą siły by pokazać, że rap w naszym mieście ma się dobrze.
Ideą składanki "Bydgoska Scena vol. 2" jest prezentacja i promowanie młodych, bydgoskich wykonawców tworzących szeroko rozumianą muzykę Hip-Hopową. Projekt ma przybliżyć słuchaczom zarówno bardziej znanych jak i tych niekojarzonych przez szerszą publiczność, lokalnych wykonawców. Dodatkową ideą jest zintegrowanie bydgoskich twórców, szansa na nawiązanie nowych kontaktów między uczestnikami projektu, tworzenie zjednoczonej sceny ponad podziałami.
Na albumie znajdzie się około czterdziestu różnych artystów z Bydgoszczy i okolic. Wśród nich znajdują się zarówno początkujący raperzy, jak i doświadczeni muzycy.
Chcemy pokazać, że bydgoski rap to pojęcie różnorodne i jednocześnie wspólne: łączy nas jedno miasto, wspólna pasja i miłość do tworzenia muzyki.
Premiera składanki już 26 lipca!
Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand