Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego

Gdzie?
VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego

VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego


Szanowni Państwo,
Drogie Koleżanki i Koledzy,


Kolejny, VII Zjazd Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego odbędzie się w Bydgoszczy.  Będzie to wyjątkowe wydarzenie w życiu Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego. Zjazd będzie szczególnym miejscem spotkania się wielu wybitnych tyreologów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych i pozwoli na wymianę doświadczeń kliinicznych oraz eksperymentalnych na polu tyreologii.


Zaplanowane sesje plenarne, wystąpienia ustne i plakatowe będą okazją do dyskusji i wymiany doświadczeń na polu klinicznych i eksperymentalnych problemów tyreologicznych. Tematyka VII Zjazdu PTT w Bydoszczy obejmie najnowsze zagadnienia dotyczące fizjologii i patologii gruczołu tarczowego. Zagadnienia etiopatogenezy chorób tarczycy w aspekcie molekularnym i genetycznym, a także klinicznym będą podstawą do praktycznego  rozpatrywania chorób gruczołu tarczowego.

Oprócz prezentowanych wykładów przez krajowych i zagranicznych wykładowców przewidziane są  ustne i plakatowe wystąpienia polskich naukowców zajmujących się problematyką tyreologiczną. Stąd też serdecznie zapraszam do nadsyłania prac oryginalnych do prezentacji w sesjach ustnych lub plakatowych.


Do zobaczenia w Bydgoszczy!

Prof. dr hab. n. med. Anhelli Syrenicz
Przewodniczący Komitetu Naukowego


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand