Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

DRUMS FUSION: MAIC Bandit

Gdzie?
DRUMS FUSION: MAIC Bandit

Maic Bandit , a właściwie Michał Jabłoński to 26-letni beatboxer pochodzący z Bydgoszczy. Swoją przygodę z tą wokalną sztuką zaczął 12 lat temu, po pierwszym zetknięciu się z nią, podczas przesłuchiwania pierwszej płyty ‘Paktofoniki’. Obsesyjnie opluwając szkolne ławki, próbował wydobywać z siebie coraz to nowsze dźwięki, aż w 2010 roku stanął na scenie i stoczył swój pierwszy beatboxowy pojedynek. Zdobywając kolejne miejsca na podium, zyskiwał doświadczenie i umiejętności, które przyczyniły się do dwukrotnego wygrania WBW, czyli Mistrzostw Polski w 2013 i 2016 roku.
Dzięki tej niecodziennej zajawce, zaczął zdobywać rozgłos od Angielskich i Irlandzkich ulic, po duże klubowe sceny w Makau (Chiny). Największym osiągnięciem jednak wydaje się być kontrakt z Cirque du Soleil, gdzie występował i podróżował po śródziemnomorskiej Europie. Po powrocie z tej przygody do Polski, połączył siły z ‘GooseBumps’ i jako członek tego zespołu a’capella, do dziś można go spotkać na koncertach w całej Polsce.
Urban Street Art to cykl występów w przestrzeni amfiteatru przy ulicy Mostowej, do którego zaprosiliśmy muzyków związanych bezpośrednio ze sztuką miasta, sztuką uliczną, buskerską, lecz skupioną na rytmie i jego nieoczywistym ujęciu.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres  wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand