Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Radosne Serca - Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne

Radosne Serca - Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne

Informacja od Organizatora:
Uważasz, że jesteś wyjątkowy i masz talent? Od zawsze marzysz by tańczyć, śpiewać, malować, realizować się aktorsko? Chcesz spełnić swoje marzenia i wystąpić przed szeroką publicznością? X Ogólnopolskie Warsztaty Artystyczne „Radosne Serca” organizowane przez Fundację „Nowe Pokolenie” z Bydgoszczy to propozycja właśnie dla Ciebie!
Do udziału zapraszamy dzieci i młodzieży w wieku od 10 do 21 lat ze wszystkich typów szkół, placówek opiekuńczo-wychowawczych i kulturalnych. Warsztaty odbędą się  w dniach 24.06 – 05.07.2019r. w Domu Muzealnika w Biskupinie. Uczestnicy zgodnie z zainteresowaniami i talentami zostaną podzieleni na 4 grupy artystyczne: plastyczną, taneczną, teatralną i wokalną. W obrębie każdej z tych grup będą odbywały się intensywne warsztaty. W trakcie trwania projektu uczestnicy wezmą udział w spotkaniach z artystami i instruktorami zaproszonymi gościnnie na warsztaty. Projekt będzie realizowany przy współudziale partnerów w postaci różnych instytucji kulturalnych, organizacji pozarządowych i firm, aby zapewnić uczestnikom jak największą wszechstronność zajęć oraz zmotywować ich do dalszego artystycznego rozwoju po zakończeniu projektu. Czas wolny od zajęć będzie wypełniony różnymi kulturalnymi atrakcjami. W tym roku po raz pierwszy chcemy zaprosić gwiazdy TV, które poprowadzą warsztaty dla uczestników projektu.  Ramy programu są ukierunkowane na zindywidualizowane podejście do każdego uczestnika, ale również na pracę w grupach, zabawy i gry twórcze. Intensywne 12-dniowe warsztaty zakończą się autorskim widowiskiem w Kinoteatrze Adria w Bydgoszczy w wykonaniu uczestników projektu, prezentacją multimedialną z przebiegu warsztatów oraz wernisażem prac plastycznych. Jak co roku Fundacja szykuje dla naszych widzów wielką niespodziankę w postaci niesamowitego widowiska! Szczegóły już niebawem! 
Jeśli masz ochotę razem z nami rozwijać swój talent zajrzyj na stronę internetową Fundacji http://www.nowe-pokolenie.pl/2019_warsztaty_nowe-pokolenie  i do 20 maja 2019r. wyślij do nas kartę zgłoszeniową!
W tym roku to wyjątkowe wydarzenie również łączymy z Ogólnopolskim Festiwalem Radosnych Serc, który w całości kierujemy do dzieci i młodzieży z domów dziecka z całej Polski. Zapraszamy do udziału dzieci i młodzież w wieku 6-21 lat, które chcą zaprezentować swoje talenty wokalne lub taneczne na profesjonalnej scenie. Festiwal odbędzie się w dniach 04-05.07.2019r.  Karty zgłoszeniowe również są dostępne na naszej stronie! Termin zgłoszeń do 20 maja 2019r.


____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.


 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand