Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Marys Land. Ziemia Maryi

Gdzie?
Marys Land. Ziemia Maryi

Zapraszamy na kolejny seans filmowy, w ramach pokazów Wiatrakowego Klubu Filmowego. Tym razem pokazany zostanie film „Mary’s Land. Ziemia Maryi”.
Na film zapraszamy w piątek (7 grudnia) o godz. 18.00 do sali widowiskowej Domu Jubileuszowego Jana Pawła II (ul. Bołtucia 7).
Film (reż. Juan Manuel Cotelo, produkcja – Hiszpania 2014) został stworzony, by nieść przesłanie Maryi, łączy elementy faktu i fikcji. Opowiada ludziach, którzy twierdzą, że doświadczyli bezpośredniego kontaktu z Maryją. Film ma być inspiracją i początkiem modlitwy maryjnej dla tych, którzy już odmawiają różaniec, i dla tych, którzy nigdy tego nie robili.
Film to śledztwo – poszukiwanie Kobiety, która ma władzę. Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu...
Bilety kosztują 10 zł. Po filmie zapraszamy na spotkanie z gościem specjalnym -ks.Andrzejem Marmurowiczem.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
    odbywających się w     Bydgoszczy     miej zawsze pod ręką dzięki    aplikacji mobilnej    (Android i iOS).    
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres     wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand