Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Mikołajkowe warsztaty dla dzieci

Gdzie?
Mikołajkowe warsztaty dla dzieci

Mikołajkowe warsztaty dla dzieci w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz
Własnoręcznie wykonane ozdoby choinkowe będą unikatowym prezentem dla najbliższych, a dodatkowo wprowadzą wszystkich w świąteczny nastój. 8 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz organizuje dla najmłodszych mikołajkowe warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć błyszczące ozdoby świąteczne. Wstęp bezpłatny.
Blasku nigdy za wiele, zwłaszcza jeśli chodzi o choinkę! Oryginalne, barwne, a do tego tanie ozdoby można stworzyć samodzielnie z ogólnodostępnych materiałów, które znajdują się w każdym domu. Na zbliżających się warsztatach w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz maluchy będą przygotowywać się do nadchodzących świąt i stworzą prace, które udekorują bożonarodzeniowe choinki, czy też będą ciekawym podarunkiem dla najbliższych, którego na próżno szukać na sklepowych półkach.
Pod czujnym okiem animatorek mikołajek dzieci przygotują trójwymiarowe kartki świąteczne, ozdobne aniołki oraz dekoracje na stół i choinkę. Do powstania świątecznych ozdób posłuży kolorowy papier, brokat, cekiny, koraliki, wstążki, kokardki i naklejki. Na uczestników zajęć czekają cukrowe laski na choinkę.
Warsztaty mikołajkowe odbędą się 8 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ul. Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 17:00, a materiały potrzebne do wykonania prac zapewni organizator.
Więcej informacji na stronie internetowej: http://www.auchanbydgoszcz.pl/pl oraz mediach społecznościowych: https://pl-pl.facebook.com/CentrumHandloweAuchanBydgoszcz/


______________________
Kalendarz wydarzeń
      odbywających się w       Bydgoszczy       miej zawsze pod ręką dzięki      aplikacji mobilnej      (Android i iOS).      
______________________    
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres       wydarzenia@visitbydgoszcz.pl          
______________________    
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand