Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Startup Mixer vol. 23

Startup Mixer vol. 23

Myślisz o założeniu "firmy na próbę" lub pragniesz poznać środowisko startupowe? Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Bydgoszcz, Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy zapraszają na 23. edycję Startup Mixer'a! Tym razem zapraszamy 12 czerwca o godz. 18.00 w gościnne progi WSB w Bydgoszczy (ul. Fordońska 74).
Spotkanie stanowi doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych w miłej, niezobowiązującej atmosferze oraz idealną inspirację do założenia swojej firmy. Najnowszą edycję Startup Mixer'a uświetni dwójka znakomitych gości, którzy podzielą się dobrymi praktykami z zakresu prowadzenia własnego biznesu:
Pan Marcin Marcinkiewicz - Prezes Zarządu MedFood Group
dr Marcin Marcinkiewicz jest Prezesem Zarządu MedFood Group oraz ekspertem w dziedzinie zarządzania projektami inwestycyjnymi. Aktualnie zajmuje także stanowisko Członka Rady Nadzorczej notowanego na GPW funduszu VC IQ Partners.
Jest doktorem nauk prawnych, adwokatem i absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Był m.in. członkiem zarządu ds. inwestycji notowanego na GPW Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. oraz koordynatorem działu inwestycji w grupie deweloperskiej PROFBUD. W latach 2013-2014 był doradcą Prezydenta Miasta Białegostoku do spraw Kluczowych Inwestycji. Współpracował z renomowanymi kancelariami prawnymi i firmami doradczymi: Weil Gotshal & Manges, DENTONS, DELOITTE, GM Legal Grot & Marcinkiewicz.
Pan Grzegorz Grodzicki - Prezes Zarządu w spółkach technologicznych GlobeData Sp. z o.o., GoldCitadel Sp. z o.o., Unmanned Solutions Sp. z o.o.,Si Technology Sp. z o.o., Instytut Technik Sensorycznych Sp. z o.o.
Współtwórca i współudziałowiec kilku firm technologicznych bazujących na współpracy z uczelniami (spin off). Praktyk pozyskiwania finansowania na rozwój przedsiębiorstw zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego. Kilkukrotnie przebył drogę od pomysłu na kartce do realnie działającego przedsiębiorstwa.
Agenda spotkania
17.45 - 18.00 - Rejestracja uczestników
18.00 - 18.15 - Przywitanie gości przez przedstawicieli BARR, AIP i WSB
18.15 - 18.45 - wystąpienie Pana Grzegorza Grodzickiego (wraz z sesją pytań i odpowiedzi)
18.45 - 19.15 - wystąpienie Pana Marcina Marcinkiewicza (wraz z sesją pytań i odpowiedzi)
19.15 - 20.30 - sesja networkingowa
Data i miejsce wydarzenia:
12.06.2018 r., godz. 18.00 - 20.30, Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu, Wydział Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy (aula na parterze).


______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand