Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Piękno tkwi w różnorodności- międzykulturowe spotkania na strychu

Gdzie?
Piękno tkwi w różnorodności- międzykulturowe spotkania na strychu

W najbliższą środę tj. 6.06.2018 o godzinie 17.30 na strychu Biblioteki Głównej odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu ,,Piękno tkwi w różnorodności- międzykulturowe spotkania na strychu". Jest to cykl wyjątkowych spotkań dla dzieci, promujących postawę otwartości i tolerancji wobec zjawiska wielokulturowości. Na każdym spotkaniu gościmy przedstawiciela innego państwa i odmiennej kultury, mieszkającego obecnie w Bydgoszczy. Tematem przewodnim każdego spotkania są wspomnienia, bajki, opowieści, mity ojczyzny naszego gościa. Nie brakuje też dodatkowych atrakcji.
Bardzo miło nam poinformować, że gościem kolejnego spotkania będzie wspaniały Roberto Bussani z Włoch, który od kilku lat serwuje nam w Bydgoszczy prawdziwą włoską ucztę w restauracji PIZZA i GITARA. Nazwa ta zobowiązuje, dlatego uchylimy rąbka tajemnicy, że na najbliższym spotkaniu nie zabraknie zarówno śpiewów przy gitarze, jak i włoskich smaków ;) Tradycyjnie będą też wspomnienia i baśnie, dlatego nie może Was zabraknąć!
Zapraszamy dzieci od 7 lat wraz z rodzicami
WSTĘP WOLNY
Spotkanie poprowadzi Maciej Kaczmarek
Sfinansowano ze środków: Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Organizator: Fundacja BRWI
Partnerzy: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Witolda Bełzy w Bydgoszczy, BYDGOSZCZ OTWARTA I TOLERANCYJNA, portal www.bydgoszczdladzieci.pl


____________________
Kalendarz wydarzeń odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand