Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Największy trening kalisteniki w Polsce

Największy trening kalisteniki w Polsce

Już następnego dnia po Eliminacje do Pucharu Świata w Kalistenice i Street Workout 2018 odbędzie się NAJWIĘKSZY TRENING KALISTENIKI W POLSCE 2018
Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne!
W zeszłym roku ćwiczyły aż 262 osoby.
Organizatorzy zapraszają: Całe wydarzenie zaczynamy od wspólnej rozgrzewki, następnie przechodzimy do aktywowania wszystkich mięśni stabilizujących nasz tułów podczas tzw. "bazy", a potem przechodzimy do tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli POMPY! Bo przecież nic tak nie łączy jak JEDNA WIELKA WSPÓLNA POMPA! Jednak nie masz się czego obawiać! Trening ten będzie dostosowany do osoby w każdym wieku i każdej płci, więc nie masz się czym martwić. Jeśli zastanawiasz się "Czy dasz radę⁉️", odpowiadamy "3xTAK "
Największy trening kalistenki w Polsce poprawadzi jeden z założycieli Calisthenics Academy, szef kadry trenerskiej i wielokrotny reprezentant Polski na arenie międzynarodowej - Jordan Ogorzelski. Pomagać mu natomiast i przede wszystkim dbać o Wasze zdrowie i bezpieczeństwo będą wszyscy obecni i przyszli członkowie kadry trenerskiej Calisthenics Academy. Do tego wszystkiego dołączą się najlepsi, z najlepszych, czyli Terminatorzy Calisthenics Academy, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem, dołożą wszelkich starań, żebyście dali z siebie 100%.
A co najważniejsze razem z Wami uczestniczyć w treningu będą zawodnicy Eliminacje do Pucharu Świata w Kalistenice i Street Workout 2018! Być może to jedyna taka okazja, żeby dobrze się z nimi spompować!


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand