Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Młodzi Artyści w Starym Fordonie

Gdzie?
Młodzi Artyści w Starym Fordonie

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie kolejnej odsłony projektu - Stary Fordon. Miasteczko Sztuki - pt. "MŁODZI ARTYŚCI W STARYM FORDONIE", które odbędzie się w niedzielę 11 czerwca 2017.


Oficjalne otwarcie o godz. 17.00 w starej synagodze przy ul. Bydgoskiej 22. Ale wszystkich chętnych, a może i tych niechętnych zapraszamy do wspólnych działań z młodymi adeptami sztuki już o godzinie 15.00. Będziemy robić POMPONY NA SMUTNE REJONY, NIEBANALNIE MALOWAĆ KAMIENIE, WYSZYWAĆ PIĘKNE ZDJĘCIA STAREGO FORDONU, DZIELIĆ SIĘ DOBRYMI UCZUCIAMI w miejscach zakazanych handlem oraz wspólnie przygotowywać smaczności na wernisaż.


Od godziny 18.00 specjalni gości zaserwuja nam ucztę dla muzyczną w solowych występach - KEMPA/ LUBIEWSKI/ GWINCIŃSKI/ SOŁTYSIAK.


WSTĘP WOLNY - ZAPRASZAMY


Pogoda ma być wspaniała, więc w ogrodzie będzie można poleżakować na naszych nowych leżakach.


Najprostszy i najszybszy dojazd do Starego Fordonu - to tramwaj 3, 5, 10 a na Rondzie Fordońskim przesiadka w autobus 65. Cały dojazd 1,50 lub 3 zł, bo to linie łączone. Taxi z centrum ok. 30 zł, przy 4 osobach nie wychodzi dużo. STARY FORDON NIE JEST NA KOŃCU ŚWIATA.


 


Organizator: Fundacja dla UKW


projekt dofinansowany przez Miasto Bydgoszcz

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand