Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Trzy małe świnki

Gdzie?
Trzy małe świnki

„Trzy małe świnki” z nowym zakończeniem – przedstawienie dla dzieci
Dla tych, którzy uwielbiają nowe wersje znanych bajek, Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz przygotowało nie lada niespodziankę. Wszyscy, którzy 23 kwietnia przyjdą zobaczyć spektakl teatralny dla dzieci pt. „Trzy świnki” przekonają się, jak tym razem zakończy się historia trzech świnek budujących swe domki na zimę i próbującego zniszczyć te chatki wilka.
Fabuła bajki autorstwa Jennifer Greemway o trzech małych sympatycznych świnkach oraz złym i podstępnym wilku jest powszechnie znana. Opowieść, którą zaprezentują twórcy spektaklu teatralnego dla dzieci pt. „Trzy małe świnki”, odbywającego się w ramach cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”, różni się jednak oryginału.
Historia trzech sióstr - Damci, Wzorci i Chrumci rozpoczyna się od burzliwej kłótni, po której niesforne zwierzątka postanawiają rozstać się i zamieszkać we własnych, osobnych domkach. Przy budowie nie zważają jednak zbytnio na piękno otaczającej je przyrody i zaśmiecają okoliczny las. Takie zachowanie zwraca uwagę mieszkającego nieopodal wilka – sympatycznego oraz ceniącego ład i porządek ekologa. Stróż natury postanawia przeszkodzić im w działaniach, które szkodzą środowisku.
Kolorowe kostiumy, barwne dekoracje i znakomita gra aktorska pomogą najmłodszym przenieść się w świat baśni, w której odnajdą cenne wzorce do naśladowania. Tym razem maluchy będą nauczą się, jak ważna jest w życiu współpraca i zachowania proekologiczne.
Przedstawienie teatralne pt. „Trzy małe świnki” w ramach comiesięcznego cyklu dla dzieci „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” odbędzie się 23 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13, 15 i 17. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand