Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Pod wpływem sztuki - Psychoterapia poprzez sztukę w muzeum i galerii

Gdzie?
Pod wpływem sztuki - Psychoterapia poprzez sztukę w muzeum i galerii

Psychoterapia poprzez sztukę w muzeum i galerii
07.04.2025, godz.18.00
ul. Gdańska 20


Galeria Miejska bwa w Bydgoszczy zaprasza 7 kwietnia o godzinie 18.00 na wydarzenie wchodzące w skład projektu „Pod wpływem sztuki”, będącego częścią Festiwalu BWA Europa. Wykład „Psychoterapia poprzez sztukę w muzeum i galerii” opowie o tym, czym jest psychoterapia i dlaczego można ją praktykować w muzeum lub galerii. Skupimy się na grupowym programie psychoterapii przez sztukę „Odkrywanie obrazów muzeum – odkrywanie mojego wizerunku”, który odbywa się od 2017 roku w EMΣT|Narodowym Muzeum Sztuki Współczesnej w Atenach. Następnie pokrótce zostanie zaprezentowany program „Sztuka na receptę”, który jest obecnie realizowany w Grecji. Wykład zakończy się prezentacją pionierskiego warsztatu badawczego opartego na sztuce i wykorzystywanego w psychoterapii przez sztukę.
Elisabeth Ioannides jest kuratorką edukacji i psychoterapeutką poprzez sztukę w EMΣT | Narodowym Muzeum Sztuki Współczesnej w Atenach.


 


______________________
Kalendarz wydarzeń
            odbywających się w             Bydgoszczy             miej zawsze pod ręką dzięki            aplikacji mobilnej            (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres             wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.   

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand