Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Marduk

Gdzie?
Marduk

Z okazji trzydziestolecia zespołu, Marduk wraca do Polski na 7 koncertów! Jednym z przystanków jubileuszowej trasy formacji Morgana Håkanssona będzie Fabryka Lloyda w Bydgoszczy. Na koncert zapraszają Massive Music oraz Estrada Banita.

30th Anniversary tour 2021
MARDUK – black metal, Szwecja
Valkyrja – black metal, Szwecja
Doodswens - black metal, Holandia


MARDUK - Synonim black metalu, prawie 30 lat na scenie i ani chwili spadku formy, bezkompromisowa maszyna do zabijania, koncertowa pierwsza liga. Morgan Håkansson swoją machinę wojenną prowadzi z precyzją godną podziwu. Wielokrotne zmiany składu nigdy nie zachwiały jego wizji i gdy kolejne skandynawskie kapele powstałe w latach 90. zawieszały działalność, podążały w niezrozumiałe rejony i prędzej czy później spuszczały z tonu, Marduk uparcie, nieprzerwanie i z wielką determinacją parł do przodu. Dyskografię grupy zamyka wydany w 2018 roku album „Viktoria”, którego surowość jest odzwierciedleniem bezkompromisowego kierunku obranego przez Szwedów na początku kariery.


VALKYRJA - Black metalowy zespół założony w Sztokholmie w roku 2004. Ideą, która przyświecała szwedom, było szerzenie nienawiści i zgorszenia poprzez muzykę. Grupa nagrała dotychczas 4 płyty i wielokrotnie koncertowała w całej Europie.


DOODSWENS - Holenderski duet założony w 2017 roku w Eindhoven. W swoim dorobku mają demo i split z Adversarius.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand