Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

„Harte Zeiten / Ciężkie Czasy”

Gdzie?
„Harte Zeiten / Ciężkie Czasy”

Już w najbliższy piątek 24 września o godz. 19.00 (!) druga odsłona wystawy w ramach projektu „Harte Zeiten / Ciężkie Czasy” organizowanego we współpracy z Künstlerbund Baden-Württemberg oraz PORT25 – Raum für Gegenwartskunst w Mannheim. Zapraszamy na wernisaż na Gdańską 20 do obejrzenia prac 10 artystów:
Braciszewska Julia
Dobiszewski Tomasz
Elwertowski Kuba
Geiger-Gerlach Martina
Innmann Sophie
Niederfeld Tanja
Ścisła Dorota
Theis Katinka
Trzoska Sebastian
Ernst Uwe
Kolejnego dnia - 25 września - zapraszamy (już online) na sympozjum w ramach tego samego projektu poświęcone tytułowemu problemowi „Harte Zeiten / Ciężkie Czasy”. Od godziny 10 będzie można obejrzeć wykłady na kanale You Tube pięciu autorów: Paulina Olszewska (Warszawa), dr Joanna Kiliszek (Berlin), Simone Rueß (Berlin), prof. dr Schamma Schahadat (Tübingen), prof. dr Wolfgang Ullrich (Leipzig). A od godziny 16.00 zapraszamy na platformę Zoom do rozmowy online pomiędzy autorami, którą poprowadzi Kasia Lorenz. Informacje o sympozjum na stronie Galerii.
W środę 29 września o godz. 18.00 rozpoczynamy tegoroczną edycję Bydgoskiej Akademii Sztuki wykładem Agaty Szydłowskiej „Design w trosce o środowisko”. Spotkanie odbędzie się na żywo w Galerii Miejskiej bwa na ulicy Gdańskiej 20.


 ______________________
Kalendarz wydarzeń  odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).   
______________________  
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl      
______________________  
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand