Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Festiwal LiterObrazki 2021

Gdzie?
Festiwal LiterObrazki 2021

Informacje od organizatora:


Z radością zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców na urodzinową zabawę. Festiwal Książki Obrazkowej dla Dzieci „LiterObrazki” obchodzi w tym roku okrągły jubileusz. Już 10 lat jesteście z nami, pamiętamy doskonale jak to się zaczęło. Przez ten czas z małego pączka, rozwinęła się nam dorodna, wielobarwna roślinka.
Wrześniową edycję zaplanowaliśmy na 3-4 września - spotkamy się wtedy z Wami na plenerowym finale LiterObrazków na Wyspie Młyńskiej. Cieszymy się, że spotkamy się na żywo. Będą koncerty, spektakle, zabawy na trawie, kiermasz najpiękniejszych wydawnictw dla dzieci, dużo zapierających dech, fascynujących atrakcji. Bądźcie naszymi gośćmi, zapraszamy serdecznie. 


Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz przez Miasto Bydgoszcz.


______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand