Przejdź do treści
EBD 2020
Your official city guide to Bydgoszcz
#visitbydgoszcz

Bydgoscy muzycy w hołdzie Romualdowi Lipko

Gdzie?
Bydgoscy muzycy w hołdzie Romualdowi Lipko

To będzie pierwszy koncert na żywo w Miejskim Centrum Kultury od początku pandemii. 26 września bydgoscy muzycy zagrają utwory cenionego kompozytora Romualda Lipko. Po raz pierwszy występy bydgoskich artystów odbywać się będą na dwóch scenach - w sali widowiskowej MCK i w kawiarni Szpulka.
Zapraszamy 26 września 2020 roku o godzinie 19:00 na niezwykły koncert, podczas którego bydgoscy artyści zagrają utwory skomponowane przez zmarłego na początku tego roku Romualda Lipko. Artysta przez wiele lat był liderem grupy Budka Suflera, ale tworzył też dla takich gwiazd jak m. in. Zdzisława Sośnicka, Izabela Trojanowska i Urszula.
Na koncercie nie zabraknie kultowych przebojów, m. in. “Martwe morze”, “Nic nie może przecież wiecznie trwać” czy “Wszystko czego dziś chcę”.
Wystąpią m.in. Adela Konop, Katarzyna Chmara, Michał Sikora, Kuba Andrzejewski i wielu innych bydgoskich artystów.
„Bydgoscy muzycy w hołdzie....” to kolejny taki koncert z cyklu, w którym artyści z Bydgoszczy wspominają nieżyjących już kompozytorów czy muzyków. W poprzednich latach odbyły się  koncerty m.in. w hołdzie Andrzejowi Przybielskiemu czy Korze Jackowskiej. Pomysłodawcą i współorganizatorem cyklu jest Marcin Degowski. 
Sprzedaż biletów rusza 26 sierpnia - bilety do nabycia w kasach MCK i na portalu www.bilety24.pl


 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

do góry

We use cookies to facilitate the use of our services. If you do not want cookies to be saved on your hard drive, change the settings of your browser.

I understand